قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

به گفته ی اسپنسر استودیو بتسدا تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت ایکس باکس خواهد داشت

مدیر ایکس باکس، فیل اسپنسر، پس از تصاحب استودیو بتسدا، در مصاحبهای به نقش بسیار مهم این استودیو در آینده، روی پیشرفت ایکس باکس اشاره کرد. و تاثیر بتسدا در پیشرفت Xbox را قابل ملاحظه دانست.

اگر دنبال کننده اخبار مربوط به صنعت بازیهای ویدیویی باشید، احتماال از اقدام اخیر مایکروسافت باخبر هستید. این اقدام تبدیل به یکی از غافلگیرکننده ترین و یکی از مهمترین اتفاقات سال ۲۰۲۰ شد.
مایکروسافت چند ماه پیش در اقدامی ناگهانی بهصورت رسمی با شرکت زنمیکس (شرکت مادربتسدا) توافق کرد.

هم اکنون در جدیدترین اخبار بازی، فیل اسپنسر در مصاحبه اخیرش در مورد تصاحب بتسدا و نقش آن روی آینده Xbox صحبت های جالبی کرده است. او اعالم کرد تکمیل مراحل قانونی خرید زنیمکسدر سال ۲۰۲۱ نهایی خواهد شد. همچنین، وی تایید کرد تا پیش از آن مایکروسافت هیچ دخالتی درروند توسعه پروژه های فعلیبتسدا نخواهد داشت. اسپنسر در بخشی از مصاحبهاش ضمن صحبتدرمورد رقم هنگفت هفت میلیارد دالری قرارداد، آن را سودآور دانست.

مقاله های مرتبط:

بازی Crash Team Racing برای مشترکین سرویس آنلاین سوییچ رایگان شد.

معرفی بازی The First Tree.

God of War بصورت اول شخص در یوتیوب قرار داده شد.

اسپنسر نقش بتسدا در آینده ایکس باکس و پیشرفت آن بسیار مهم میداند. او برای شروع رسمیهمکاریاش با زنمیکس بیصبرانه منتظر است. وی همچنین دربارهپروژ ههای معرفی شدهایهمچون Starfield و IV Scrolls Elder The و پروژه هایی که هنوز معرفی نشده اند، ابراز هیجان کرد.مدیر ایکس باکس اعتقاد دارد استودیوی بازیسای بتسدا ارزش زیادی را به استودیوهایفرست پارتی ایکس باکس اضافه خواهد کرد.

او همچنین گفت که برای سال ۲۰۲۱ هیجان بسیاریدارد و بتسدا یک بخش بسیار مهم از آن است.حال باید منتظر بمانیم و ببینیم نتیجه ی این همکاری بزرگ چه خواهد بود و چه تغییراتی ایجاد خواهدکرد. آیا دوستداران قدیمی این استودیو برای تجربه بازیهای جدید مجبور هستند از یکی ازپلتفرمهای مایکروسافت استفاده کنند یا نه؟
لطفا نظرات و پیشبینی های خود در این زمینه را با بازیکده به اشتراک بگذارید.

درباره ی adminsin

مطلب پیشنهادی

آپدیت 1.1 بازی Cyberpunk 2077

آپدیت ۱.۱ بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد؛ رفع باگ ها و افزایش پایداری بازی

استودیو Cd Projekt Red، آپدیت ۱.۱ بازی Cyberpunk 2077 را تحویل گیمرها داد. در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *