قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نارضایتی طرفداران Halo Infinite برای ایکس باکس وان

نکته‌ای که هنگام انتشار نسخه کنسول ایکس باکس سری ایکس خود نمایی میکرد نام نامناسب و غیر اختصاصی آن بود. با این که نظرات مثبتی بر کلیت خود سخت افزار و بازی هایی همچون  Yakuza: Like a Dragon یا Teris Effect حاکم است. اما این کنسول نسل ۹ با تعویق افتادن Halo Infinite در سال ۲۰۲۱ روبه رو شد. در این زمان تیم سازنده‌ی این بازی با دقت و تمرکز دو چندان به تکمیل و طراحی آن می‌پردازذ. سازندگان زمان خود را برای طراحی جدید ترین نسخه از این سری جذاب کرده‌اند. اما با این وجود بعضی از طرفداران با این پرسش روبه رو هستند که باید نسخه نسل ۸ بازی Halo Infinite ایکس باکس وان این بازی را کنسل کند؟. و موجب نارضایتی طرفداران Halo Infinite گردید.

نقطه‌‌ی آغاز این نگرانی  و نارضایتی طرفداران Halo Infinite، زمان رو نمایی بازی Cyberpunk 2077 توسط CD Projekt RED (سی‌دی پراجکت رد) بود. علی رغم عنوان نقش آفرینی  CD Projekt RED اشکالات متعددی داراست. عملکرد بازی به ویژه در کنسول های نسل ۸ ایکس باکس وان بسیار ضعیف بوده است. CD Projekt RED بصورت رسمی از عدم انتشار نسخه کنونی بازی پوزش خواسته است. لذا بازیکنان می‌توانند تصمیم آگاهانه تری اتخاذ کنند.

 

عملکرد ضعیف بازی Cyberpunk 2077 در ایکس باکس وان سبب شده که گیمران با تجربه از انتشار بازی Halo Infinite در این کنسول امید چندانی نداشته باشند. امسال نیز نسخه ششم سری Halo  برای گیم پلی ضعیف آن با وکنش های منفی گسترد های مواجه شد. ۳۴۳ Industries برای تضمین عملکرد آن چندین بار به انتشار تریلر های مراحل تولید و ساخت آن اقدام نموده است. وعده هایی برای بهبود عملکرد گرافیکی بازی نیز بارقه های امیدی را در دل طرفداران روشن کرده است.

نا امیدی طرف داران Halo Infinite

علی رغم وعده ها برای عملکرد مناسب گرافیکی، نگرانی کاربران برای تجربه نامناسب آن در ایکس باکس وان را مرتفع نکرده است. مهم ترین نقد های بازیکنان برای Cyberpunk 2077 دارا بودن عیب های عمده و بی ثبات آن بوده است. اما آن طور که مشخص است برخی از این مشکلات با آپدیت شدن بازی از پنجشنبه ی گذشته بهبود یافته است. با این حال هیجانات این مشکلات در فضای مجازی آرام نگرفته است. قطعا با جزمیت نمی توان گفت اکس‌باکس وان قدیمی از پس اجرای مناسب   Halo Infinite برمی‌اید یا خیر. ولی باید این موضوع در گوشه ی ذهنمان باشد که در سال ۲۰۲۰ چندین بازی منتشر شدند. و ایکس باکس وان پیش کسوت نیز از پس آن ها برآمد!

 

 

لذا نمیتوان حکم کرد که بازی ۲۰۷۷ Cyberpunk را نبایدر با پلی‌اسیتشن ۴ بازی کرد کرد. چرا که Ghost of Tsushima را رونمایی کرد و عنوان کاگردان نمونه هنری را نیز تصاحب نمود. همچنین از آن تجربه ی لذت بخش و همراه با عملکرد روان Yakuza: Like Dragons در ایکس باکس وان را در یاد داریم. در ضمن عملکرد مناسب این سخت افزار برای بازی های هم رده این گمان را ایجاد می کند که شاید اشکال از طراحی بازی باشد نه از سخت افزار. بنابراین آن طور که انتظار داریم  Halo Infinite در ۲۰۲۱ هم برای Pc وهم برای ایکس باکس وان منشر خواهدشد.

برای اطلاع یافتن از بروز ترین اخبار بازی به سایت بازیکده بزنید.

 

درباره ی adminsin

مطلب پیشنهادی

آپدیت 1.1 بازی Cyberpunk 2077

آپدیت ۱.۱ بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد؛ رفع باگ ها و افزایش پایداری بازی

استودیو Cd Projekt Red، آپدیت ۱.۱ بازی Cyberpunk 2077 را تحویل گیمرها داد. در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *