قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کنترل مصرف آزاد اینترنت با وارد کردن کد دستوری

کنترل مصرف آزاد اینترنت برای مشترکان دو اپراتور، با وارد کردن کد دستوری امکان فعال سازی یافت. لذا درباره این فعال سازی با سایت معتبر بازیکده همراه باشید.

مدیر کل دفتر حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری اعلام کرد: با هماهنگی و پیگیری های رگولاتوری. اپراتورها کدهای دستوری را به منظور کنترل مصرف آزاد اینترنت همراه تعریف کرده اند. مشترکان اپراتور همراه اول با شماره گیری #۱۱۳*۱۰۰* و مشترکان اپراتور ایرانسل با شماره گیری #۳*۲*۳*۵۵۵* می توانند طرح کنترل مصرف آزاد اینترنت را برای خط خود فعال کنند.

کنترل مصرف آزاد اینترنت
کنترل مصرف آزاد اینترنت

به پیام های اپراتور درباره حجم بسته اینترنت توجه کنید.

قره داغی گفت: در صورتی که مشترکان اپراتور‌های سیار به پیامی که از جانب اپراتور مبنی بر اتمام حجم بسته اینترنت همراه برایشان ارسال می‌شود، توجه نکنند. و برای خرید یا تمدید بسته اینترنت جدید اقدام نکنند. تعرفه اینترنت مصرفی مشترک به صورت آزاد محاسبه می‌شود. که این موضوع می‌تواند هزینه بسیاری برای مشترکان به همراه داشته باشد.

 

مدیر کل دفتر حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری با اشاره به اینکه تعرفه هر گیگابایت اینترنت آزاد برای سیم کارت‌های دائمی حدود ۴۲ هزار تومان. و برای سیم کارت‌های اعتباری حدود ۶۳ هزار تومان است. عنوان کرد: بر همین اساس رگولاتوری از اپراتور‌ها خواست طرح کنترل مصرف آزاد را در قالب کد دستوری تعریف کنند. تا مشترکان پس از اتمام اعتبار بسته با فعال کردن آن بتوانند مصرف آزاد اینترنت خود را کنترل کنند.

 

وی افزود: بر همین اساس مشترکان تلفن همراه برای کنترل هزینه‌های اینترنت خود می‌توانند با شماره گیری کد‌های دستوری اعلام شده. مصرف آزاد اینترنت را در سیم کارت‌های خود مسدود کنند. البته اگر مشترکی بخواهد مصرف اینترنت آزاد را برای سیم کارت خود فعال کند. نیز می‌تواند در اپراتور همراه اول کد دستوری #۱۱۴*۱۰۰* و در اپراتور ایرانسل نیز کد دستوری #۴*۳*۵۵۵*را شماره گیری کند.

قره داغی با اشاره به اینکه توسعه کسب و کار‌های اینترنتی، گسترش دورکاری و برخط شدن آموزش و تحصیل در کشور، باعث افزایش میزان استفاده مشترکان از اینترنت شده است. اظهار کرد: در حال حاضر انتخاب مناسب‌ترین بسته دیتا به یکی از چالش‌های پیش روی مشترکان، تبدیل شده است. براساس بررسی‌های انجام شده میانگین قیمت هر گیگابایت اینترنت در بسته‌های طولانی مدت اپراتور‌ها که اعتبار زمانی بیشتری دارند. ارزانتر از میانگین قیمت در بسته‌های کوتاه مدت است.

توصیه به استفاده از بسته های بلندمدت

مدیر کل دفتر حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری، عنوان کرد: بر همین اساس به افرادی مانند معلمان، دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان. صاحبان کسب و کار‌های اینترنتی و… که در طول سال و به صورت مستمر از اینترنت استفاده می‌کنند. توصیه می‌شود برای کاهش هزینه‌های خود بسته‌های بلندمدت، که دارای اعتبار زمانی بیشتری است را خریداری کنند.

 

قره داغی درباره روش‌های خرید بسته‌های اینترنت همراه در اپراتور‌های مختلف بیان کرد: برای خرید بسته‌های اینترنت همراه در اپراتور‌های سیار، اپلیکیشن همراه من (my mci) و کد دستوری #۱۰۰*در همراه اول، اپلیکیشن ایرانسل من (my irancell) و کد دستوری #۵*۵۵۵* در ایرانسل و اپلیکیشن رایتل من (my rightel) و کد دستوری #۱۴۲* در رایتل وجود دارد که مشترکان می‌توانند با استفاده از آن‌ها بسته اینترنت مناسب خود را انتخاب و خریداری کنند.

مقاله پیشنهادی: شرایط خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران

تبلیغات متنی: آخرین و به‌روزترین اخبار علم و فناوری در janjalinews

آشنا شوید با: شرطبندی معتبرسایت پیش بینی بدون فیلترپیش بینی زنده لایو فوتبال.

<< کاربران عزیز نظرات خود با کارشناسان سایت معتبر بازیکده در میان بگذارید >>

درباره ی beNam

مطلب پیشنهادی

فاکتورهای سایت شرطبندی مطمئن

معیارها و فاکتورهای یک سایت شرطبندی معتبر و مطمئن

با توجه به گسترش سایت های شرط بندی در ایران و نبودن مرجعی معتبر برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *